اولین تیزر رسمی pes 2015 - زمین مال ماست

تلگرام سایت ای نماد دانلود پچ اختصاصی سایت رفع مشکلات ieg gold patch pgl ورزشگاه آزادی تهران ورزشگاه یادگار امام تبریز ورزشگاه غدیر اهواز
تبليغات شما تبليغات شما

اولین تیزر رسمی pes 2015 – زمین مال ماست

در دسته : Pro Evolution Soccer, اطلاع رسانی screenshot

گروه ویرایشگران ایرانی


انتظار ها به پایان رسید؛ در نهایت امروز شرکت کونامی اولین تیزر از عنوان PES 2015 را منتشر کرد که طرفداران این سری از بازی ها را در انتظار قرار داد.

به نظر میرسد کونامی امسال پس از ۸ سال به نسل هشتم کنسول های بازی مهاجرت کرده است و این فن آوری جدید باعث جایگزین شدن گرافیک غیر قابل وصف در بازی PES 2015 خواهد شد و امسال باید شاهد چیزهای جدیدی از این عنوان خواهیم بود.

اولین بار در تاریخ PES است که توسعه دهندگان بازی در این زمان تیزر اعلام پروژه را منتشر میکنند.امروز ۹ ژوئن ۲۰۱۴ (۱۹ خرداد ماه ۱۳۹۳) اولین تیزر از عنوان PES 2015 به نام “زمین مال ماست” که به معنی (ما در حال حرکت به جلو هستیم) منتشر شد.با نگاهی به ویدیو می توان دریافت که ما باید در انتظار فن آوری و پشتیبانی یک انجین برای کنسول های نسل جدید باشیم.

ویدیو رسمی از گیم پلی بازی PES 2015 در ۲۵ ژوئن ۲۰۱۴ (۴ تیر ۱۳۹۲) انتشار خواهد یافت.اما در حال حاضر از این تیزر لذت می بریم چون ما منتظریم تا فردا در نمایشگاه E3 از کونامی چیز های جدیدی درباره این ویدیو خواهیم شنید و شاید این تیزر را بهتر از ما تحلیل کنند.

گروه ویرایشگران ایرانی گروه ویرایشگران ایرانی گروه ویرایشگران ایرانی گروه ویرایشگران ایرانی


همان طور که در ویدیو مشاهده کردید تیزر با نزدیک شدن به پیراهن ، نشان بازی و همچنین نشان شرکت کونامی آغاز می شود.سپس ما یک بازیکن ناشناخته که توپ رسمی لیگ قهرمانان اروپا را در دست دارد مشاهده می کنیم. این بدان معناست که PES 2015 مانند دوره های قبل همراه با لیگ قهرمانان اروپا به بازار خواهد آمد.البته این موضوع چندی پیش توسط آدام بهاتی نیز اعلام شده بود.

گروه ویرایشگران ایرانی گروه ویرایشگران ایرانی گروه ویرایشگران ایرانی


پس از آن در ویدیو شاهد بارش باران به صورت کاملا نمادین هستید که این صحنه وجود باران در بازی را مورد تایید قرار می دهد.اگر شما از طرفداران سری بازی های PES بوده اید حتما می دانید که در نسخه PES 2014 به جز آب و هوای آفتابی شاهد آب و هوایی دیگر در بازی نبودیم.در باران چندین فلش روی لوگوی جدید PES 2015 ، نشانه های روی آستین راست – که تاریخ تاسیس PES را متذکر می شود که نشان از قدمت دیرینه و غنی PES دارد – و در پشت زیر یقه که شعار جدید “زمین مال ماست” را مشاهده می کنیم.

در نتیجه امسال انتظار میرود کونامی به سطح جدیدی از فن آوری با شعار و لوگویی جدید دست خواهد یافت و احتمالا در این کار بسیار جدی است که این سطح جدید را طلایی تر از همیشه آغاز کند.

پ.ن:
حدس بزنید فردی که در این ویدیو حضور دارد و ناشناخته است چه کسی است.پاسخ هایتان را در لینک زیر در آپارات برای ما ارسال کنید.

PES 2015 – [تیزر جدید و رسمی] – زمین مال ماست

حدس های من که ممکن است یکی از این ها محقق شود :

هوندا-رونی-ماتا-سوارز-کروس-جرارد

(البته من وابسته به ظواهر بازیکنان حدس زدم)

متن و تحلیل : مهدی ضادقی
منبع : PESEDIT.IR
گروه ویرایشگران ایرانی | IEG

برچسب‌ها:

پاسخ دهید

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید

سرویس کاهش پینگ خرید سرویس کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ ارزان کاهش پینگ تایم خرید کاهش پینگ سرویس کاهش پینگ تایم کاهش پینگ کاهش پینگ بازی نایس پینگ سرویس کاهش پینگ کاهش پینگ کاهش پینگ بازی